Mei Ta Europe

locationBeograd, Železnička 44V

MEI TA Europe d.o.o. je kompanija koja se bavi proizvodnjom automobilskih delova, delova motora i opštih industrijskih delova. Kompanija teži da bude svetski lider na tržištu turbo punjača obezbeđujući komponente visokog kvaliteta, kao što su komponente kućišta turbine i centralnih kućišta koje su u potpunosti livene i mašinski obrađene u našoj fabrici.

Traže se:

OPERATERI U PROIZVODNJI (M/Ž)

Beograd

Opis posla:

  • Izvršava različite operacije na proizvodnim linijama
  • Sklapanje i montaža mašina i proizvodnih delova
  • Održava potreban red i čistoću svog prostora, uključujući mašine i kapacitete koje koristi
  • U skladu sa dobijenim treninzima realizuje prilagođavanja u procesima kako bi održao kontinuitet proizvodnje
  • Poželjno je prethodno iskustvo u korišćenju bravarskih alata, brusilice i bušilice
  • Poželjne su licence za varioce, viljuškariste

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo nije neophodno (ali je prednost)
  • Odgovornost, samostalnost
  • Osobe oba pola, fizički spretne

Šta nudimo:

  • Redovnu, sigurnu isplatu i prijavu na socijalno i penziono osiguranje
  • Okvrna plata : 45.000-65.000 rsd
  • Rad u noćnoj smeni plaćen je 26% više
  • Naknada za prekovremeni rad
  • Naknada za prevoz
  • Mogućnost povećanja plate, u zavisnosti od kvaliteta rada i ocene supervizora
  • Rad u tri smene (prva 06:00 – 14:00; druga 14.00 – 22:00; treća 22:00 – 06:00)
  • Topli obrok organizovan u kompanijskoj kantini
  • Priliku za sticanje sertifikata i napredovanje