ActiveBio d.o.o. Novi Sad

locationNovi Sad, Novi Sad

Wellness centar ActiveBio Novi Sad je mesto koje se preporučuje i na koje se klijenti rado vraćaju. Ovo postižemo kvalitetom usluge u svakom pogledu, izuzetno lep i prijatan prostor, kvalitetna ulja, higijena na visokom nivou kao i naravno, ono bez čega se ne može, stručno i ljubazno osoblje i profesionalne masaže.

Pored masaža, koje su nam osnovna delatnost, svojim klijentima nudimo i sveobuhvatan pristup unapređenju i očuvanju zdravlja kroz savetodavni rad, programe detoksikacije organizma, finska i infracrvena sauna, kao i alternativni holistički pristup lepoti i zdravlju.

Zbog povećanja obima posla potreban nam je:

Maserka/maser

Novi Sad

Opis posla:

  • Profesionalno pružanje usluga masaže (relaks, terapeutske, sportske, anticelulit)
  • Aktivno promovisanje usluga Centra, kao i promovisanje akcija/pogodnosti koji su klijentima na raspolaganju
  • Vоđenje urеdne dоkumеntаciјu о izvršеnim i zakaznim mаsаžаmа
  • Svakodnevno održavanje i sređivanje radnog prostora
  • Rad sa fiskalnom kasom i POS aparatom

Uslovi radnog mesta:

  • Minimum srednja medicinska škola, prednost zvanje fizioterapeuta ili završena viša ili visoka zdravstvena škola strukovnih studija sa zvanjem fizioterapeut ili diplomirani terapeut – medicinski fakultet
  • Poznavanje relaks, sportskih, terapeutskih, anticelulit masaža
  • Radno iskustvo na poslovima iz oblasti masaža je poželjno
  • Visoko razvijene komunikacione veštine, odgovorosti, organizovanosti, snalažljivosti, samostalnosti i pouzdanosti
  • Spremnost za saradnju, preduzimljivost, ljubaznost, strpljivost i uslužnost
  • Želja za stalnim usavršavanjem uz sposobnost brzog učenja i usvajanja novih znanja

Zaposlenima nudimo:

  • Dobre uslove
  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Usavršavanje i interne obuke

Ukoliko posedujete tražene veštine i znanja i ako želite da se profesionalno razvijate u našem timu, pozivamo vas da konkurišete tako što ćete nam vašu biografiju poslati elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.