Soulfood d.o.o. Beograd

locationPančevo, Pančevo
Card image cap

Soulfood d.o.o. u Pančevu raspisuje konkurs za radno mesto:

Kuvar

Mesto rada: Pančevo

Potrebna ambiciozna osoba spremna da svoje znanje i iskustvo iz ugostiteljstva primeni u našem restoranu uz mogućnost napredovanja.

Opis posla:

  • Pripremanje jela;
  • Upravljanje kuhinjom;
  • Briga o ispravnosti i roku trajanja namirnica;
  • Trebovanje namirnica i skladištenje istih.

Uslovi:

  • SSS/VS;
  • Radno iskustvo od 3 godine u ugostiteljstvu na rukovodećim pozicijama;
  • Odlično poznavanje posla;
  • Odgovornost, posvećenost, timski rad, menadžerske sposobnosti;
  • Poželjno posedovanje preporuka.

Nudimo zahtevnu i izazovnu poziciju uz dobre uslove rada i mogućnosti profesionalnog napredovanja u uspešnom timu.