Trgocentar d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Tražite perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja?

Želite da radite u firmi koja plaća kvalitetan rad?

Skroz Dobra Pekara d.o.o. već postoji dugi niz godina, nudi brzu i kvalitetnu uslugu. Za kratko vreme Skroz Dobra Pekara je postala nezaobilazno mesto, kako za poslovne i porodične ljude, tako i za mlade. U okviru firme posluje preko 60 pekarskih radnji u Beogradu, Pančevu, Kovinu, Smederevu, Smederevskoj Palanci, Inđiji, Rumi, Novom Sadu, Temerinu, Šapcu, Požarevcu, Jagodini, Sremskoj Mitrovici, Ćupriji. U cilju proširenja, kompanija je otvorila još nekoliko restorana kuvanih jela.

Raspisujemo konkurs za radno mesto na poziciji:

VOZAČ-DOSTAVLJAČ HRANE

3 izvršioca, Beograd

Opis posla:

  • Dostava hrane na kućnu adresu službenim vozilom na teritoriji beogradskih opština: Vračar, Stari grad, Palilula i Zvezdara

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo ali ne i neophodno
  • Poznavanje ulica na teritoriji beogradskih opština Vračar, Stari grad, Palilula i Zvezdara
  • Nije osuđivan za krivična dela

Nudimo:

  • Rad u najuspešnijem lancu pekara u Beogradu
  • Stalni radni odnos, puno radno vreme
  • Rad je organizovan po smenama
  • Pored osnovne zarade isplaćujemo naknadu za prevoz, topli obrok, regres
  • Mogućnost napredovanja

Profil kandidata:

  • Odlične komunikativne sposobnosti
  • Urednost i ljubaznost
  • Orijentisanost na saradnju i rad u timu

Iskoristite mogućnost da maksimalno razvijete i iskoristite svoje potencijale radeći u najsavremenijem poslovnom okruženju.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju.

Možete nas kontaktirati i u terminu od 09-15 sati svakog radnog dana, na telefon: Kliknite za broj telefona

Rok za konkurisanje: 22.06.2019.