Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationNovi Sad, Novi Sad

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Radnik u Distributivnom centru

Novi Sad

Uslovi za izvršavanje posla:

  • I/II stepen stručne spreme
  • Minimum šest meseci radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Osnovno poznavanje procesa skladištenja i manipulacije robom

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Uskladištenje i priprema robe za dalju distribuciju u Maloprodajne objekte
  • Kontrola i obeležavanje robe za dalju distribuciju

Mi nudimo:

  • Redovnu zaradu koja zavisi od učinka
  • Redovnu prijavu od prvog dana angažovanja
  • Rad u dinamičnom i pozitivnom radnom okruženju

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena
  • Vredna

Ukoliko želite da se odazovete na izazov, konkurišite za posao popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta - Radnik u distributivnom centru.