Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationNovi Sad, Novi Sad

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za novi objekat u Novom Sadu - Pupinova palata raspisuje konkurs za poziciju:

Prodavac na odeljenju I kategorije - delikates, pekara

Mi Vam nudimo:

  • Platu među najboljima na tržištu
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • Mininum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Praćenje temperature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Prenos potrebne robe iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Raspakivanje i sortiranje robe i sprovođenje određenog načina izlaganja robe prema dostavljenom planogramu
  • Posluživanje potrošača željenom robom

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu Univerexporta sa obaveznom naznakom

„Za Konkurs Novi Sad Pupinova Palata - Prodavac I kategorije-delikates,pekara“