Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationBeograd, Beograd

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za svoje objekte u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju:

Magacioner na prijemu

Objekti: Novi Beograd, Dorćol Žorža Klemensoa, Đurićeva, Južni bulevar

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 37.800 dinara neto
  • Prijava od prvog dana
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Precizno i efikasno obavljanje aktivnosti prijema, briga o rokovima upotrebe proizvoda, skladištenje i izdavanje robe
  • Održavanje higijene i urednosti magacinskog prostora, adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru, briga o njenoj ispravnosti
  • Pripremanje  i izlaganje robe u prodajni prostor

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara na zvaničnom sajtu Univerexporta sa obaveznom naznakom

„ZA Konkurs  Beograd– Magacioner na prijemu“

„ZA INTERNI KONKURS“