ENP System d.o.o.

locationBeograd, Beograd

ENP system d.o.o. je kompanija koja se uspešno bavi projektovanjem i izvođenjem elektroenergetskih, telekomunikacionih i signalnih instalacija u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima kao i izvođenjem elektromontažnih radova na elektroenergetskim objektima - trafo-stanicama.

Zbog proširenja obima posla, potreban nam je:

Elektromonter - instalater

(6 izvršioca – Beograd)

Opis poslova:

  • Izvođenje elektroenergetskih instalacija kao što su polaganje napojnih i instalacionih kablova, montaža kablovskih regala, montaža i povezivanje razvodnih ormana, montaža elektroenergetskih postrojenja, izrada gradilišnih priključaka, ispitaivanje električnih instalacija, ugradnja rasvetnih tela, galanterije, opreme i sl.
  • Izvođenje telekomunikacionih i signalnih instalacija kao što su instalacije strukturnog kablovskog sistema, sistema dojave požara, video nadzora, kontrole pristupa, sistema ozvučenja i sl.
  • Obavljanje poslova po nalogu rukovodilaca gradilišta i inženjera

Uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen elektrotehničke struke
  • Iskustvo na sličnim poslovima je poželjno ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva koji su spremni da rade i brzo usvajaju nova znanja
  • Sposobnost rada na visini (pozitivna ocena na lekarskom pregledu za rad na visini)
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije (poželjno i C kategorije)
  • Preciznost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije

Napomena:

  • Rad je uglavnom na gradlištima na teritoriji Beograda ali je, u zavisnosti od ugovorenog posla, moguć terenski rad po unutrašnjosti Srbije

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem do 21.06.2019. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.