Radun AVIA d.o.o.

locationNovi Sad, Put šajkaškog odreda 2a

Preduzeću Radun AVIA d.o.o. Novi Sad, koje se bavi prodajom naftnih derivata i dodatnog asortimana, sa višedecenijskom tradicijom poslovanja, na 23 ogranka širom Srbije, 200 zaposlenih i stalnom tendencijom rasta, u Kafiću Radun AVIA potpuno novog i modernog ambijenta, koji posluje pri benzinskoj pumpi na lokaciji sedišta u Novom Sadu, potreban je:

Konobar/Konobarica

Lokacija rada: Novi Sad, na adresi Put šajkaškog odreda 2a

Radno vreme kafića od 7:00 – 18:00 h, 11-časovne smene rada

Opis posla:

  • Posluživanje pića;
  • Priprema kafe i napitaka;
  • Prodaja sendviča i peciva;
  • Naplata;
  • Briga o čistoći opreme, inventara i radnih površina.

Uslovi za kandidate:

  • Razvijene komunikacijske veštine;
  • Efikasnost, ljubaznost i brzina u radu;
  • Nije neophodno prethodno radno iskustvo.

Nudimo:

  • Lep i moderan radni ambijent;
  • Prijatnu radnu atmosferu i sjajan kolektiv;
  • Mogućnost direktnog kontakta sa poslodavcima, davanja predloga i sugestija za promenu i poboljšanje rada;
  • Redovnu isplatu zarade 5. u mesecu + bonus, regres, nagrade za izabrane najbolje radnike svakog meseca;
  • Ugovor na određeno vreme, prijava od prvog dana, mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme;
  • Plaćen putni trošak/mesečna markica po izboru.

Ukoliko ste voljni da se priključite mladom i dinamičnom timu Radun AVIA d.o.o. Novi Sad pošaljite nam svoj CV elektronskim putem.

Više informacija o Radun AVIA d.o.o. Novi Sad možete pronaći na: www.radunavia.rs

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.