Iskra ABM d.o.o.

locationKragujevac, Kragujevac
Card image cap

Potreban nam je:

Zavarivač/Bravar

Užice, Čačak, Priboj, Kraljevo, Valjevo, Kragujevac, Prijepolje, Prokuplje, Topola, Gornji Milanovac, Niš

Uslovi:

  • Najmanje III stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine aktivnog zavarivanja sa Co2
  • Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu
  • Radno sposoban (dobar vid, mirne i spretne ruke...)
  • Posedovanje sertifikata/atesta/licence (nije neophodno da bude važećeg datuma) smatraćemo kao prednost
  • Iskustvo u plinskom/autogenom rezanju materijala smatraće se prednost

  • Iskustvo u rezanju plazmom smatraće se kao prednost
  • Poznavanje tehničkih crteža i dokumentacije na razgovoru proveravamo

Opis posla:

  • Samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži ili sklapanju, montaži podsklopova i sklopova po radnom nalogu
  • Postupa po crtežu i važećoj tehnološkoj dokumentaciji i uputstvima koja prate izradu pozicija na radnom mestu
  • Samostalno radi sa mehanizovanim ili ručnim alatom
  • Vrši antikorozivnu zaštitu vara i objekta zavarivanja
  • Priprema krojenjem po meri elemente potrebne za rad
  • Bira elemente za montažu i iste montira
  • Sve bravarske poslove pri izradi i montaži mašina, uređaja i instalacija
  • Na mašinama izrađuje razne proizvode od lima, metalnih ploča i profila

Uslovi rada:

  • Mogućnost dobre zarade i dobre uslove za rad
  • Satnica u Srbiji je od 400-450 dinara
  • Nudimo bonuse, premije u zavisnosti od kvaliteta varova i vremena radne angažovanosti
  • Nudimo višegodišnji angažman - posla ima za minimum 5 godina
  • Obezbeđujemo odela, varilačku opremu, alat potreban za rad
  • Svi radnici su prijavljeni, tako da obezbeđujemo obuku zaštite na radu, radni staž i zdravstveno osiguranje
  • Obezbeđujemo smeštaj i jedan ili dva obrok u firmi
  • Troškove prevoza od posla do smeštaja snosi firma

Okvirna plata: 800,00 - 1.200,00 EUR

Kliknite za broj telefona