Amibo Plus d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Kompanija Amibo sa sedištem u Arilju već 18 godina uspešno posluje na teritoriji Srbije u oblasti proizvodnje i prodaje garderobe, posebno linije za spavanje i donjeg veša. Naš proizvodni koncept čine četiri kolekcije podeljene u linije za žene, muškarce, devojčice i dečake. Svaki naš artikal je sašiven sa posebnom pažnjom, napravljen od prirodnih materijala, modernog dizajna i kolorita. Naš cilj je da prevaziđemo očekivanja klijenata, da usavršavamo svoje mogućnosti i stvaramo idealan odnos između kvaliteta i vrednosti naših proizvoda.

Želimo da osnažimo naš prodajni tim, te stoga raspisujemo konkurs za poziciju:

Trgovac u maloprodajnom objektu

(Beograd - Voždovac)

Opis posla:

  • Direktan kontakt sa kupcima u maloprodajnom objektu
  • Praćenje kompletnosti dokumentacije, kalkulacija, nivelacija, uplatnica
  • Prijem i praćenje reklamacija kupaca
  • Vršenje popisa robe u maloprodajnom objektu
  • Praćenje stanja lagera i trebovanje robe
  • Predaja pazara na dnevnom nivou
  • Vođenje računa o poštovanja zakonskih propisa u maloprodajnom objektu
  • Davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Ostali poslovi po nalogu šefa maloprodaje kome je odgovoran za svoj rad

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, poželjno ekonomskog usmerenja
  • Osnovno poznavanje rada u Excel-u
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

Lične i stručne kvalifikacije:

  • Posvećenost u radu i visoka orijentacija na postignuće
  • Ljubaznost i fleksibilnost u komunikaciji sa klijentima
  • Preciznost, tačnost i odgovornost u radu
  • Vedrina i pozitivan stav prema drugima
  • Želja za učenjem i usavršavanjem
  • Proaktivnost i inicijativa u radu

Nudimo vam:

  • Rad u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja
  • Obuku i podršku prilikom uvođenja u posao
  • Mesec dana probnog rada

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo vas da pošaljete svoj CV, elektronskim putem.

Samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije biće kontaktirani.