Wagen International d.o.o. Beograd

locationBeograd, Omladinskih Brigada 102

Wagen International d.o.o. je specijalizovana kompanija sa preko 330 zaposlenih, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Zastupa više od 75 brendova renomiranih proizvođača autodelova i raspolaže sa više od 135.000 različitih artikala. Uz centralni magacin u Beogradu, distributivne centre u Novom Sadu, Šapcu, Čačku, Kragujevcu i Nišu, kao i planiran rast broja prodajnih objekata, naš sektor logistike je oblast u ekspanziji.

Potreban nam je:

Magacioner/Zamenski vozač

u skladištu auto delova i opreme
Beograd, Novi Sad

Opis posla:

  • Otprema robe do kupca i kontrola ispravnosti vozila
  • Priprema vozila, praćenje potreba servisiranja, utovar i istovar robe, kontrola robe, izveštavanje o prevozu robe, prevoz robe, podnošenje ovlašćenima prateću dokumentaciju
  • Odvajanje robe po radnoj listi
  • Pakovanje robe

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na poslovima u magacinu / transportu (prednost imaju kandidati sa iskustvom u skladištima auto delova)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Uslove rada u skladu sa Zakonom o radu
  • Redovnu zaradu - isplata 1-og u mesecu za prethodni mesec + troškove prevoza
  • Prvi ugovor na određeno vreme 6 meseci
  • Rad u stabilnoj kompaniji sa tačno određenim dugoročnim ciljevima i modernim načinom poslovanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.