W.D. Concord West d.o.o.

locationBeograd, Beograd

W. D. Concord West d.o.o. je građevinska kompanija koja svoju primarnu delatnost fokusira na usluge izvođenja radova u visokogradnji, usluge projektovanja, konsaltinga i inžinjeringa. Nakon mnogobrojnih uspešno realizovanih projekata W.D. Concord West stekao je reputaciju kompanije koja zadovoljava kriterijume i želje klijenata u najkraćim mogućim rokovima i željenom kvalitetu.

Usled proširenja obima posla, kompanija raspisuje konkurs za sledeću radnu poziciju:

INSTALATER ZA VODOVOD I KANALIZACIJU

1 izvrsilac, Beograd

Zaduženja:

  • Izvršavanje obaveza za planirane poslove; sagledavanje obima posla, trebovanje materijala, operativni rad, evidencija izvedenih radova
  • Organizacija manje grupe (1-3) pomoćnih radnika na izvršenju zadataka
  • Pravovremene i efikasne intervencije na reklamacijama za izvedene radove; prijem naloga od nadređenih, rešavanje reklamacije, pismena evidencija rešavanja naloga sa overom naloga od strane lica na objektu gde je odrađena intervencija
  • Izveštavanje po dogovoru nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima
  • Uredno vođenje prateće gradilišne dokumentacije

Uslovi konkursa:

  • IV stepen stručne spreme
  • Potvrda MUP-a da se protiv kandidata nije/ne vodi krivični postupak
  • Prednost sopstveno vozilo
  • Aktivan vozač - B kategorije

Dodatno:

  • Sposobnost prepoznavanja problema u radu i njihovo otklanjanje
  • Istrajnost i marljivost u obavljanju svakodnevnih radnih obaveza
  • Sklonost ka timskom radu i posvećenost dnevnim poslovnim obavezama

Mi nudimo:

  • Rad u ozbiljnoj građevinskoj kompaniji
  • Stimulativna i redovna primanja

Napomena:

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Molimo Vas da nam pošaljete prijavu isključivo ako se prepoznajete u gore navedenim uslovima konkursa.