OFH d.o.o

locationNova Pazova, Nova Pazova
Card image cap

Potreban radnik na poziciji:

Točilac goriva/blagajnik na benzinskoj stanici

MOL Serbia u Novoj Pazovi

USLOVI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama
  • Poželjno posedovanje dozvole za rukovanje opasnim materijama
  • Orijentisanost ka prodaji i visok nivo pružanja usluge potrošačima
  • Spremnost na smenski rad
  • Komunikativnost, motivisanost, orijentisanost na kupca
  • Posvećenost i preciznost u radu
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost za rad u timu

OPIS POSLA:

  • Rad na kasi, naplata goriva i robe kupcima, aktivna prodaja
  • Vrši uslugu točenja goriva
  • Obavlja dodatne usluge kupcima
  • Rad za kasom i usluživanje kupaca
  • Aktivna prodaja artikala
  • Održavanje urednosti radnog prostora i opreme u skladu sa standardima kompanije

NUDIMO VAM:

  • Redovna mesečna primanja u skladu sa zakonskim propisima
  • Zasnivanje radnog odnosa i prijava u skladu sa zakonskim propisima
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Prijatnu radnu atmosferu

Okvirna plata: 35.000,00 - 45.000,00 RSD

Vašu radnu biografiju možete ostaviti i na benzinskoj stanici MOL Serbia Nova Pazova, Cara Dušana bb, ili se prijavite elektronskim putem.

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona

Kontaktirani će biti kandidati koji uđu u uži izbor.