Promont Group d.o.o.

locationBeograd, Aerodrom Nikola Tesla
Card image cap

Potreban nam je:

Promoter - Šanker

Područje rada: Aerodrom Nikola Tesla”, 11180 Beograd

Opis posla

  • Točenje piva na aerodromu „Nikola Tesla“ Beograd u cilju promocije Premier piva
  • Poznavanje sastava i osnovnih karakteristika piva koje se služi
  • Održavanje higijene bara i barskog inventara
  • Odgovoran je za izdavanje fiskalnog računa

Uslovi

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
  • Razvijene komunikacione veštine, ljubaznost prema gostima
  • Poželjna završena srednja stručna sprema smer konobar/visoka stručna sprema – restorater
  • Znanje engleskog jezika poželjno

Nudimo

  • Izazovan posao i rad u prijatnom okruženju
  • Obezbeđena sredstva i opremu za rad
  • Adekvatna i redovna primanja
  • Radni odnos