A.S.C. Hemik d.o.o

locationNova Pazova, I Industrijska bb
Card image cap

A.S.C. "HEMIK" d.o.o., NOVA PAZOVA

Poslodavac se bavi proizvodnjom novog originalnog PVC granulata koji plasira na domaće i strano tržište.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Radnici u proizvodnji

Mesto rada: Nova Pazova, Industrijska zona, Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • Rad na mašini za proizvodnju PVC granulata
  • Umešavanje sirovina i ekstrudiranje granulata u skladu sa radnim nalozima
  • Pakovanje u džakove od 25 kg ili Jumbo vreće, obeležavanje gotovih proizvoda i slaganje na palete

Uslovi:

  • Radno iskustvo u zanimanju: nije bitno
  • Pouzdanost, odgovornost i timski rad
  • Spremnost na rad u smenama (prva, druga i treća smena)

Nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Sigurnu, dobru i redovnu isplatu
  • Zaposlenje na neodređeno vreme

Prijave slati preko sajta poslovi.infostud,

ili dostaviti lično na adresu

A.S.C. HEMIK d.o.o.
I Industrijska bb
Nova Pazova

Dodatne informacije na kontakt telefone: Kliknite za broj telefona Kliknite za broj telefona od 08h do 16h.