Domaća Mlekara

locationMaglić, Ćirpanova 36

Mi smo porodična firma "Domaća mlekara" iz Maglića pokraj Bačkog Petrovca koja svoj razvojni put počinje 11. septembra 2001. godine, što znači da punih 18 godina uspevamo da nađemo put do trpeze naših potrošača.

Uz stručnu pomoć iskusnih tehnologa, proizvodnja se razvijala i kvalitetom i kvantitetom, te smo vremenom proširili asortiman na nove proizvode i unapredili postojeće tehnologije.

Broj zaposlenih je rastao svake godine od početnih 4 do današnjih 145, pre svega stručnih i osposobljenih kadrova u svakom segmentu poslovanja. Danas, Domaća mlekara posluje sa preko 40 maloprodajnih objekata u sopstvenom vlasništvu.

Cilj nam je da stalno poboljšavamo efektivnost i efikasnost našeg poslovanja, kao i da proizvodimo visoko kvalitetne i zdravstveno bezbedne proizvode, po svetski priznatim standardima.

Potreban nam je:

Portir

Mesto rada: Maglić (Bački Petrovac)
Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • prima, legitimiše i evidentira treća lica prilikom ulaska u krug fabrike i upućuje ih nadležnim službama uz prethodnu najavu i odobrenje
  • kontrola vozila koja ulaze – izlaze iz firme uz uredno vođenje evidencije o tome
  • čuva ključeve od radnih i svih drugih prostorija
  • u obavezi je da uređuje i održava objekat – portirnicu, parking i krug mlekare
  • zaprima pakete i robu dostavljenu od strane kurirskih službi i o tome obaveštava nadležne službe
  • prijavljuje svako nezakonito i nedozvoljeno iznošenje imovine i robe iz kruga pogona

Uslovi:

  • stručna sprema SSS
  • vozačka dozvola "B" kategorije – aktivan vozač
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:

  • odgovorna, pouzdana i organizovana osoba
  • profesionalni pristup poslu
  • da nije osuđivan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovnu platu

Kako se firma nalazi na teritoriji opštine Bački Petrovac, prednost imaju kandidati iz te i susednih opština: Novi Sad, Bački Petrovac, Bačka Palanka, Vrbas i Odžaci.