MK Group d.o.o. Beograd

locationNovi Sad, Polgar Andraša 1

Pozivamo Vas da se pridružite timu hotela Sheraton Novi Sad na poziciji:

KONOBAR / KONOBARICA

Opis posla:

  • Stara se o blagovremenom posluženju gosta;
  • Vodi računa o ispravnosti namirnica koje služi, vrši servisiranje sale i stolova;
  • Vrši naplatu pruženih usluga u skladu sa fiskalnom politikom;
  • Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na ljubazan način, u skladu sa hotelskim standardima obavljanja posla;
  • Da savlada postavke sale za banket kuhinje, jelovnike restorana, i bude u stanju da gostima ponudi kvalitetne kombinacije jela i pića kao i da ponudi alternativna rešenja;
  • Odgovara za posluženje gosta po proceduri;
  • Odgovara za svoj izgled, ponašanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama;
  • Dužan je da u potpunosti poznaje sva pića, jelovnik, banket kuhinje, jelovnik restorana;
  • Odgovoran/a je za implementaciju i sprovođenje HACCP standarda;

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima