Clips DK d.o.o.

locationBeograd, Bulevar Mihajla Pupina 4

Clips DK d.o.o. - ekskluzivni distributer i uvoznik renomiranog danskog brenda nakita Pandora zbog otvaranja novih maloprodajnih objekata i proširenja obima posla u potrazi je za novim članom prodajnog tima na poziciji:

Prodavac u maloprodaji

Beograd

Uslovi za kandidate:

  • Komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba
  • Minimum 1 godina radnog iskustva u maloprodaji
  • Radno iskustvo u oblasti prodaje nakita prednost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivno poznavanje i korišćenje engleskog jezika
  • Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima

Zaduženja:

  • Postizanje utvrđenog prodajnog cilja
  • Održavanje najvišeg mogućeg nivoa usluga u svakom trenutku
  • Dekoracija prodavnice u skladu sa standardima
  • Izrada analiza i izveštaja u skladu sa zahtevima kompanije
  • Usaglašenost svih aktivnosti sa pravilima kompanije

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost rada po smenama
  • Usavršavanje u oblastima prodaje i dekoracije
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko želite da postanete deo našeg dinamičnog i uspešnog tima,

pošaljite nam svoju CV najkasnije do 19.06.2019.

Iako cenimo svaku vašu prijavu i zainteresovanost za kompaniju samo uži krug kandidata će biti pozvan na razgovor.