Union Karić d.o.o.

locationDragoslava Srejovica 2c

Union Karić d.o.o. je privredno društvo koje se bavi prodajom i distribucijom auto gas uređaja i rezervnih delova.

Usled povećanja obima posla, oglašavamo potrebu za odgovornom osobom na radnoj poziciji:

Pomoćnik magacionera

(na neodređeno vreme), Beograd

Od kandidata se očekuje da bude posvećen poslu, kao i da еfikasno i pravovremeno izvršava poverene poslovne obaveze.

Opis poslova:

  • istovar i količinski prijem robe
  • izdavanje robe kupcima
  • praćenje stanja robe na zalihama
  • odvajanje, brojanje, pripremu i pakovanje robe za isporuku
  • dostava robe do kupaca

Uslovi za kandidate:

  • minimum SSS
  • obavezan položen vozački ispit B (aktivan vozač), poželjna C kategorija
  • poznavanje osnovnog rada na računaru (Office paket + Internet)
  • osnovni nivo znanja engleskog jezika
  • da je odgovoran, komunikativan i da funkcioniše kao deo tima

Prednosti:

  • iskustvo u radu na navedenoj radnoj poziciji (nije obavezno)
  • želja za učenjem i daljim napredovanjem

Nivo obrazovanja:

  • minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
  • maksimum: VI-1 Stepen - VS viša škola (2 ili 2,5 godine)
  • rad na računaru: korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Napomena: prijave slati elektronski.

 Za sve informacije možete se obratiti na telefon: Kliknite za broj telefona