Igumanov d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Potrebni su nam:

Pomoćni monteri

Beograd

Opis poslova:

  • Učešće na montaži panelnog grejanja i hlađenja
  • Učešće na montaži toplotnih pumpi
  • Učešće na puštanju i podešavanju panelnog grejanja i hlađenja
  • Učešće na montaži instalacije za vodenu paru i toplu vodu
  • Učešće u pripremi materijala za transport do objekta
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Montera za termo energetiku

Uslovi:

  • III ili IV (SSS) stepen stručne spreme, opšteg ili tehničkog usmerenja
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
  • Ljubazan odnos prema korisnicima
  • Preciznost i pedantnost u radu
  • Spremnost za usvajanje novih znanja

Nudimo da se osposobite za:

  • Montaža panela za podno,zidno i plafonsko grejanje i hlađenje
  • Montaža opreme i armature za vodenu paru i kondenzat
  • Montaža toplotne pumpe

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na određeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem.