Composite Technology Team d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Composite Technology Team d.o.o. je preduzeće koje se bavi proizvodnjom specijalnih plastičnih delova. Naša firma je osnovana 2009. godine i od tada je uspešno realizovala veliki broj zahtevnih projekata.

Usled povećanog obima posla potreban nam je novi član tima. Ukoliko ste neko ko se dobro snalazi u ručnom radu i radu sa električnim alatima onda je ovo savršen posao za Vas.

Potreban nam je:

Radnik u prototipskoj radionici

Beograd

Opis posla:

  • Rad u prototipskoj radionici na proizvodnji delova od plastičnih masa.
  • Potrebno je poznavanje rada sa električnim ručnim alatima (brusilica, bušilica) i ručnim alatima.
  • Od kandidata očekujemo da je vredan, odgovoran, spreman na učenje, precizan i pedantan.

Nudimo:

  • Svi odabrani kandidati za posao bi prošli obuku za rad u našem preduzeću.
  • Nudimo stalno zaposlenje i rad u dobrom radnom okruženju kao i dobru i redovnu zaradu.
  • Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na određeno - neodređeno vreme.

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem.