Samostalna zanatsko trgovinska radnja za promet robe na malo Hermes Co Radovanović Branislav Preduzetnik, Beograd (Novi Beograd)

locationBeograd, Ljubinke Bobić 28V

Nalazimo se na Bežanijskoj kosi. Poslujemo 15 godina i brojimo preko 20 zaposlenih. Težimo kvalitetu usluge i proizvoda kao i zadovoljstvu naših kupaca.

Raspisujemo konkurs za radno mesto

Prodavac/Prodavačica

(4 izvršioca, Beograd)

Opis posla:

  • Prodaja pekarskih proizvoda
  • Rad na kasi
  • Priprema hrane
  • Pečenje
  • Održavanje higijene lokala

Uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno

Nudimo:

  • Stalan radni odnos i prijavu. 5 radnih dana u nedelji
  • Plata - 40.000 dinara

Kandidati se mogu javiti i pozivom na sledeće brojeve telefona: Kliknite za broj telefonaKliknite za broj telefona