Đaković d.o.o.

locationNovi Sad, Novi Sad

ĐAKOVIĆ d.o.o. je kompanija sa sedištem u Novom Sadu koja se bavi otkupom i preradom sekundarnih sirovina od crnih i obojenih metala, osnovana 1992. godine kao porodična firma koja beleži konstantan rast.

Potreban nam je:

Manipulant

Novi Sad

Uslovi za kandidate:

  • minimum osnovna škola
  • fleksibilnost, timski duh, preciznost, odgovornost
  • da kandidat nije krivično osuđivan i da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak

Zaduženja:

  • vrši utovar i istovar sekundarnih sirovina uz korištenje sredstava i opreme za unutrašnji transport - viljuškara
  • vrši manipulaciju sekundarnih sirovina i njihovo skladištenje
  • vrši pripremu sekundarnih sirovina za proces proizvodnje
  • vrši sortiranje sekundarnih sirovina i pripremu za reciklažu i dalji transport

Nudimo:

  • rad u pozitivnom okruženju
  • sigurnost unutar kompanije koja beleži rast i razvoj
  • stimulativna i redovna primanja
  • naknadu za topli obrok i putni trošak