Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationKikinda, Kikinda

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za svoj objekat u Kikindi raspisuje konkurs za poziciju:

MESAR

Mi Vam nudimo:

  • Platu među najboljima na tržištu
  • Mogućnost napredovanja
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim poslovima

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja

Svi zainteresovani zaposleni treba da dostave svoju prijavu
sa obaveznom naznakom
„ZA Konkurs za Mesar Kikinda“