Eminent d.o.o. Subotica

locationSubotica, Subotica, Ber Imrea 3-5

Kompanija Eminent d.o.o. postoji na našem tržištu od 1996. godine kada je započela proizvodnju tekstilnih proizvoda i stvorila danas dobro poznati brend LEGEND WORLD WIDE. Brzim i dinamičnim razvojem, za 20 godina, od malog proizvođača sa svega 37 zaposlenih izrasli smo u lidera na tržištu modne industrije na ovim prostorima, sa preko 300 zaposlenih. Shodno napretku kompanije i usled proširenja naših proizvodnih kapaciteta, imamo potrebu za zapošljavanjem dodatnih radnika u proizvodnom pogonu u Subotici na poziciji:

Paker u magacinu

(mesto zaposlenja – Subotica)

Opis Vašeg zaduženja:

  • Odgovoran za uredno obavljanje svojih radnih zadataka koje definiše magacioner poslovođa
  • Vrši prijem i skladištenje gotovih proizvoda uz kontrolu prateće dokumentacije
  • Svakodnevna fizička manipulacija robom (utovari, istovari…)
  • Vodi računa o higijeni magacina u skladu sa zadatim zaduženjima
  • Saradnja sa ostalim sektorima u kompaniji

Od Vas očekujemo:

  • SSS ili KV (iskustvo u istim ili sličnim poslovima je prednost)
  • Poznavanje rada na računaru, poželjno Excel
  • Visok stepen savesnosti, pedantnosti i odgovornosti
  • Spremnost i želju kandidata za razvojem i daljim usavršavanjem

Nudimo Vam sledeće:

  • Rad u inovativnoj i perspektivnoj kompaniji koja brine o svojim zaposlenima
  • Rad u dinamičnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima

Ukoliko želite da budete deo našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju.

Rok za prijavu je 21.06.2019. godine.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.