Stari Tamiš a.d. Pančevo

locationPančevo, Kestenova 4
Card image cap

AD STARI TAMIŠ raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

MEHANIČAR

Pančevo

Opis poslova:

  • Servisira, popravlja i vrši remont poljoprivredne mehanizacije,
  • Podnosi izveštaj o izvršenom servisu mašina od prethodnog dana,
  • Vodi računa o tehničkoj ispravnosti servisnog vozila i o tome obaveštava Rukovodioca Službe Servisa,
  • Stara se o uredno razvrstanim i složenim mašinama u krugu firme,
  • Odgovoran je za povereni mu alat i pravilno korišćenje istog,
  • Odgovoran je za brigu o materijalnim dobrima firme i sredstvima transporta koje koristi.

Uslovi:

  • KV / SSS mašinske struke,
  • Poznavanje tehničkih crteža i njihovo čitanje,
  • Poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica, aparat za varenje),
  • Posedovanje atesta za zavarivanje (za varioce),
  • Poznavanje materijala (čelični limovi, šrafovska roba itd.); Minimum 1 godina na navedenim poslovima.

Konkurs je otvoren do 21.06.2019.