Al Pack d.o.o. Subotica

locationSubotica, Tolminska 14

AL PACK d.o.o. je domaća firma sa 25 godina uspešne poslovne tradicije i jedna je od vodećih u proizvodnji ambalaže od lakih metala. U okviru grupacije negujemo otvorenu, prijateljsku i konstruktivnu atmosferu, timski rad i individualnu aktivnost.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, tražimo novog saradnika na duge staze na poziciji:

ADMINISTRATOR NA ULAZU

Subotica

Opis posla:

  • Evidentiranje ulaska/izlaska zaposlenih, eksternih posetilaca i vozila
  • Kontrola ispravnosti rada opreme
  • Održavanje čistoće kruga

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema

Obezbedili smo Vam:

  • Karijeru u kompaniji koja je lider u oblasti pakovanja hrane
  • Konkuretnu zaradu i mogućnost razvoja karijere u stabilnom okruženju
  • Rad u izuzetno dinamičnom i profesionalnom timu

Zainteresovani kandidati treba da se prijave i prilože CV preko sajta https://www.alpackgroup.com/sr/online-job-application?jobId=22