Vual sistem d.o.o.

locationNegotin, Negotin
Card image cap

VUAL SISTEM d.o.o.

Preduzeće za trgovinu ALU i PVC materijalom raspisuje konkurs za radno mesto:

Magacioner - prodavac ALU i PVC profila

Grad: NEGOTIN

Uslovi:

  • Vredna, poštena i komunikativna osoba
  • Poznavanje rada na računaru
  • Dobro snalaženje u timu, timski igrač
  • Minimum završena srednja škola
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Iskustvo u prodaji je prednost

Opis posla:

  • Rad u magacinu veleprodaje
  • Svakodnevna komunikacija i rad sa kupcima
  • Prijem/skladištenje/izlaganje/odvajanje robe
  • Prijem/obrada/izrada prateće dokumentacije
  • Rad na kasi

Nudimo:

  • Redovna primanja i mogućnost napredovanja
  • Obuka i profesionalno napredovanje uz praktičan rad

Više informacija na telefon: Kliknite za broj telefona