Tragač Omladinska zadruga

locationBeograd, Beograd

Zbog povećanog obima posla potrebni su nam kandidati koji bi mogli da rade na duži vremenski period na poziciji:

Merchandiser

Beograd, Novi Sad

Opis posla:

  • Razvoj i održavanje prodajne mreže
  • Prodaja i numerička distribucija proizvoda
  • Planiranje rada na terenu
  • Unapređenje prisutnosti robnih marki kompanije
  • Promocija, prezentacija i izvršavanje prodajnih aktivnosti
  • Izrada dnevnih izveštaja

Potrebno:

  • Poželjno iskustvo u prodaji FMCG
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Samoinicijativnost i proaktivnost
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sopstveno vozilo

Uslovi:

  • 6 dana nedeljno, 40 sati (5 dana po 7 sati i subotom 5 sati)
  • Plata fiksno + gorivo