Kontakt Papir d.o.o.

locationBeograd, Kosovska 5

KONTAKT PAPIR d.o.o. ogranak TAPETINO, iz Beograda, raspisuje konkurs za radno mesto:

Trgovac u maloprodajnom objektu
specijalizovanom za prodaju tapeta

Lokacija radnog mesta: maloprodajni objekat TAPETINO, Kosovska 5, Beograd

Zaduženja zaposlenog na navedenoj poziciji su:

  • direktno usluživanje kupaca i pomoć kupcima pri odabiru proizvoda
  • učestvovanje u dnevnim aktivnostima sa ostalim zaposlenima
  • prijem i prezentacija robe u skladu sa procedurama
  • unapređenje prodaje
  • naplata i rad za kasom
  • održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • učestvovanje u unapređenje rada maloprodajnog objekta
  • periodično izveštavanje o aktivnostima i rezultatima

Profil kandidata:

  • ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • razvijene prodajne veštine
  • adekvatne komunikacione i organizacione sposobnosti

Uslovi koje bi kandidati trebali da ispune:

  • minimum srednja stručna sprema (IV stepen)
  • poželjno prethodno iskustvo u trgovini
  • osnovno poznavanje rada na računaru

Napomena:

  • ambiciozni kandidati koji ispunjavaju navedene uslove biće uzeti u razmatranje za poslovođu objekta