Keprom d.o.o.

locationBeograd, Viline vode 47

Keprom Grupa posluje i raste više od 25 godina na teritoriji Srbije i Bosne i Hercegovine. Pod okriljem Keprom Grupe posluje jedna od vodećih kompanija za distribuciju proizvoda za bebe i decu, kao i proizvoda za lepotu i zdravlje odraslih  „Keprom“, zatim najveći srpski lanac specijalizovanih dečijih prodavnica „Aksa Kids Mega Store“, koji je od 2017. godine prisutan i na teritoriji Bosne i Hercegovine, i najmlađa članica grupe „K-pharma“ koju čini lanac apoteka pod nazivom  „Velika apoteka“.Naš tim sa vise od 450 ljudi svakodnevno se razvija i postaje sve veći i bolji.

Usled povećanja obima posla raspisujemo konkurs za poziciju:

MAGACIONER

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Istovar robe
  • Skladištenje robe
  • Odvajanje i pakovanje
  • Poštovanje procedure rada distributivnog centra

Uslovi za prijavu:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost dobrog funkcionisanja u timu
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu i ispunjavate gore pomenute uslove, pozivamo Vas da se prijavite na naš konkurs.

Srećno!

Rok za slanje biografija je 22.06.2019.