Home Made Company d.o.o.

locationBeograd

Kompanija Home Made Company d.o.o. već deset godina uspešno proizvodi kolače, torte i druge slatke proizvode. Koristeći najkvalitetnije sirovine i najsavremenije tehnologije, svoju strast prema slatkim zalogajima svakodnevno delimo sa klijentima širom Srbije.

Usled širenja obima poslovanja, u potrazi smo za novim članom tima na poziciji

Prodavac kolača i sladoleda

u tržnom centru u Beograd

Opis posla:

  • Prodaja kolača, slatkih poklon proizvoda i sladoleda
  • Rad sa fiskalnom kasom
  • Rad u objektu u tržnom centru
  • Rad u dve smene

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mlad i rastući kolektiv
  • Mogućnost napredovanja i rast zarade
  • Ozbiljan i stabilan poslodavac - lider u svojoj branši