Preduzeće In Export d.o.o. - Olimp kladionice

location Ćuprija
Card image cap

Potreban nam je:

Operater u kladionici i slot klubu - Šanker (m/ž)

Mesto zaposlenja: Beograd, Kruševac, Trstenik, Niš, Jagodina, Paraćin, Ćuprija, Kragujevac, Čačak, Kraljevo, Aleksandrovac, Novi Sad, Vrnjačka Banja, Ćićevac, Brus, Blace

OPIS POSLA:

  • Prijem uplata, izdavanje i isplaćivanje tiketa
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za usluge, rezultate, način i uslove igranja
  • Odgovornost za novčana sredstva, stanje opreme i uređaja na radnom mestu
  • Priprema toplih i hladnih napitaka i usluživanje klijenata

USLOVI KONKURSA:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Odgovornost i lojalnost
  • Orijentisanost ka timskom radu

NUDIMO:

  • Najkonkurentnije uslove rada u branši
  • Mogućnost napredovanja u okviru kompanije
  • Stalno usavršavanje
  • Stimulativno radno okruženje
  • Prijatno radno okruženje u dobrom timu

OLIMP JE POSLODAVAC JEDNAKIH ŠANSI I POŠTUJEMO RAZLIČITOSTI.

PRIDRUŽITE SE NAŠEM TIMU!