Radoman d.o.o.

locationSubotica

U cilju proširenja obima proizvodnje, firma Radoman d.o.o. raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Operater na CNC glodalici

Subotica

Opis poslova:

  • Poznavanje tehničke dokumentacije, crteža i mernih instrumenata
  • Samostalni rad na CNC glodalici
  • Usmeravanje i odabir alata
  • Puštanje samostalno program u rad
  • Merenje i kontrola dimenzija mašinskog elementa
  • Odgovornost za kvalitetno izvršavanje izrade mašinskog elementa
  • Održavanje mašine‚ glodalice (čišćenje i podmazivanje)
  • Periodično kontroliše kvalitet mašine i alata za obradu
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora

Uslovi:

  • Stručna sprema: III, IV stepen stručnosti metalskog ili mašinskog smera, tehničar za kompjutersko upravljanje (CNC) mašina metaloglodač, ili neko srodno usmerenje
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Nudimo:

  • Rad u dobroj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja

Javiti se na broj Kliknite za broj telefona ili pošaljite Vaš CV elektronskim putem.