Real Knitting d.o.o.

locationPatrijarha Pavla 76, Gajdobra

Real Knitting d.o.o. je jedna od najvećih fabrika čarapa na Balkanu, koja zapošljava preko sedamsto zaposlenih.  Konstantno raste i razvija se ulaganjem truda, znanja i sredstava. Godišnja proizvodnja se meri desetinama miliona pari čarapa i plasira se na na preko petnaest tržišta, od čega je najveće tržište Ruske Federacije. U Srbiji smo prisutni na više od 600 prodajnih mesta u svim većim trgovinskim lancima.

Raspisujemo konkurs za prijem većeg broja izvršilaca za obavljanje poslova

TEKSTILNOG RADNIKA

 u fabrici u Gajdobri i Čelarevu

Opis posla:

  • pegla na električnim i parnim peglama;
  • skuplja opeglane čarape;
  • kontroliše cevi za aspiraciju i čisti ih po potrebi;
  • kontroliše da li na špulnama ima dovoljno konca; ukoliko je predivo pri kraju menja špulnu prema usvojenoj proceduri;
  • mašinski i ručno pakuje robu;
  • kontroliše kvalitet proizvoda;
  • vodi računa o urednosti robe i čistoći svog radnog mesta.

Od kandidata očekujemo:

  • najmanje osnovnu školu;
  • zaiteresovanost za rad;
  • efikasnost;
  • spremnost na  rad u smenama;
  • saradljivost i timski duh;
  • prilagodljivost dinamičnom random okruženju.

Saradnicima pružamo:

  • redovne zarade;
  • uredne prijave na penziono i zdravstveno osiguranje;
  • dodatno plaćen noćni i prekovremeni rad;
  • obezbeđen prevoz do mesta stanovanja;
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kliknite za broj telefona