Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationNovi Sad

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 28 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Kompanija Univerexport za objekat Prvi, Bajči Žilinskog 4 u Novom Sadu raspisuje konkurs za:

PRODAVAC–VILJUŠKARISTA

 Novi Sad

Mi Vam nudimo:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Obuka za upravljanje visokoregalnim viljuškarom
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • II i III stepen stručne spreme
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno iskustvo u radu na viljuškaru

Opis posla:

  • Odlazi u magacin po potrebnu robu za izlaganje i rad na odeljenju
  • Vodi računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodovima, deklaracijama, kao i o ostaloj pratećoj dokumentaciji robe
  • Raspakuje i sortira robu
  • Rukuje svim vrstama viljuškara za manipulaciju robe, uz posedovanje licence za manipulaciju sa električnim viljuškarom, stara se o čistoći i tehničkoj ispravnosti viljuškara i informiše Šefa/Poslovođu objekta o tehničkoj neispravnosti
  • Redovno odlaže otpad sa odeljenja i amabalažu u kontejnere i prostor za to predviđen

Prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto Prodavac-Viljuškarista u Novom Sadu.