Garni hotel Fortuna

locationBatajnički drum 261, Zemun , Beograd

Matična kompanija MG SOLUTIONS d.o.o. u okviru svog poslovanja u Beogradu poseduje Garni hotel Fortuna***. U poslednjih nekoliko godina uspešnog poslovanja, želja nam je da na tržištu Srbije postavimo visoke standarde poslovanja i pružanja kvalitetne usluge našim gostima. Verujemo da uspeh u poslovanju zavisi od formiranja jakog tima, sistemski usmerenog ka istom cilju, koji čine profesionalni, motivisani i dobro obučeni zaposleni.

Zbog proširenja obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

Recepcioner/Receptionist

Beograd

Opis posla:

  • Prijem i obrada rezervacija
  • Prijem i odjava gostiju
  • Briga o gostima
  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Rad na hotelskom softveru
  • Pružanje informacija o uslugama
  • Obavljanje ostalih poslova na zahtev poslodavca

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Pouzdanost
  • Timski rad
  • Organizovanost
  • Sposobnost rešavanja problema
  • Dobre komunikativne veštine

Nudimo:

  • Odabranim kandidatima nudimo priliku za stalno usavršavanje, stimulativna primanja i odlično radno okruženje