CORIS Assistance d.o.o.

locationSarajevska 42/63, Beograd

CORIS je kompanija specijalizovana za pružanje usluga asistencije kao i različite “call centar” servise za osiguravajuće kuće, banke, lizing kompanije i druga pravna lica, u čemu je lider u region, a kao deo APRIL-ove internacionalne mreže, predstavlja jednu od najrespektabilnijih asistencijskih kompanija u svetu.

Pružamo usluge za brojne domaće i strane klijente među kojima su: Dunav osiguranje, Uniqa osiguranje, Milenijum osiguranje, Sava osiguranje, Wiener Stadtische osiguranje, ALD Automotive, Mercedes Benz.

Asistenciju pružamo po sledećim proizvodima:

  • Putno zdravstveno osiguranje,
  • Pomoć na putu za motorna vozila,
  • Dobrovoljno zdravstveno osiguranje,
  • Stambena asistencija i medicinska patronaža.

Naši operateri su dostupni klijentima 24h svakog dana u godini.

Kao kompanija sa konstantnim rastom imamo potrebu za proširenjem našeg tima zaposlenih.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Operater u kontakt centru

Beograd

OPIS POSLA

  • Prijem zahteva klijenata putem telefona ili mejla
  • Razumevanje zahteva klijenta i pružanje asistencije u skladu sa potrebama klijenta i važećim uslovima sklopljene polise osiguranja
  • Rad u različitim programima i aplikacijama na računaru
  • Pružanje opštih informacija o različitim proizvodima iz oblasti osiguranja
  • Komunikacija sa medicinskim ustanovama u zemlji i inostranstvu, kao i službama tehničke podrške
  • Kontrola zadovoljstva osiguranika nakon pružene asistencije

USLOVI

  • Srednji ili visoki stepen stručne spreme (VSS će se smatrati kao prednost)
  • Poznavanje rada na računaru (Internet, MS Office paket)
  • Znanje engleskog jezika (pisani i govorni, minimum B2 nivo)
  • Opciono znanje još jednog jezika, prednost je nemački jezik
  • Komunikativnost
  • Iskustvo u radu sa klijentima
  • Energičnost
  • Smenski rad

NUDIMO

  • Rad u timski kreiranoj radnoj atmosferi
  • Dinamičan posao
  • Redovna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Bonuse u skladu sa postignutim rezultatima

Kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u uži izbor.