Omladinska zadruga Vemis

locationBeograd, 11180 Beograd 59, Surčin

Omladinska zadruga Vemis za potrebe svog respektabilnog klijenta – Aerodrom Beograd raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

RADNIK NA ODRŽAVANJU HIGIJENE

(Više izvršilaca – studenti i nezaposlena lica do 30 godina starosti)
(Mesto rada: Aerodrom Beograd)

Očekujemo:

  • Studente i nezaposlena lica od 18 do 30 godina starosti
  • Zdravstveno sposobne, ozbiljne, odgovorne i vredne osobe
  • Osobe motivisane za rad
  • Osobe koje nisu osuđivane (osobe bez ikakvih zakonskih smetnji)

Opis posla:

  • Čišćenje enterijera vazduhoplovstva
  • Čišćenje službenih prostorija
  • Održavanje higijene u terminalima 1 i 2
  • Održavanje higijene u sanitarnom prostoru
  • Čišćenje i pranje fasadnih stakala
  • Čišćenje trotoara i parking površina

Nudimo:

  • Početnu platu u iznosu između 35.000,00 -40.000,00 rsd
  • Cena po satu je 210,00 rsd (svaki prekovremeni sat, noćni sat i sat na državne praznike se dodatno plaća)
  • Rad u smenama (najzastupljenije I i II smena, po potrebi i III smena)
  • Dva dana u nedelji slobodno
  • Redovnu isplatu zarade
  • Punu prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Rad na duži vremenski period

Prijavu na konkurs možete izvršiti direktnim kontaktom na sledeće telefone:

Kliknite za broj telefona Kliknite za broj telefona

Prijavu na konkurs možete izvršiti i slanjem biografije elektronskim putem.