Family Heritage doo

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Hotel Heritage raspisuje konkurs za prijem:

Kuvar-Sous Chef

1 radna pozicija
u Heritage Rooftop gastro baru u Beogradu

Uslovi:

  • Radno iskustvo
  • Obrazovanje iz sfere kulinarstva obavezno
  • Rad u smenama

Opis posla:

  • Aktivno učešće u  pripremi A la carte jela u skladu sa Menijem restorana i vršenje pripreme za isti
  • Održavanje higijene radnog prostora i procesa rada

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom kolektivu, sa profesionalnim Chefom uz primenu najsavremenije opreme i tehnika pripreme jela
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja iz oblasti kulinarstva i restoraterstva
  • Poštovanje dogovorenih uslova i redovne isplate
  • Plaćen prekovremeni rad
  • Radna uniforma i ostala profesionalna sredstva za rad

Za sve informacije pozvati broj Kliknite za broj telefona (kontakt osoba: Srđan F&B Menadžer).