Opposite fashion d.o.o.

locationBeograd, Radnička 9

Opposite Fashion d.o.o. je modno orijentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE".

Ako poznajete modne trendove, iskusan ste prodavac/čica, znate oduševiti i najzahtevnije kupce te ih inspirisati, savetovati i zaslužiti njihovo poverenje, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Tražimo kandidata za poziciju:

PRODAVAC

Beograd, Leskovac, Novi Sad, Subotica, Bačka Palanka, Čačak, Smederevo, Niš, Aranđelovac, Pirot, Vranje, Zaječar

Opis posla:

  • Aktivna prodaja i savetovanje kupaca sa kvalitetnim i stručnim informacijama.
  • Blagajnički poslovi.
  • Briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora.
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju robe.
  • Izlaganje obuće.
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju željenih proizvoda.
  • Direktno posluživanje kupca.

Potrebna znanja:

  • Dobro poznavanje pravilnika i procedura neophodnih u radu maloprodaje
  • MS Office (Excel, Word...)

Od Vas očekujemo:

  • Minimum SSS
  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Informatička pismenost
  • Ozbiljnost i pedantnost u radu
  • Uslužnost i prodajnu orijentisanost
  • Rad u smenama i vikendom
  • Osećaj za modu u praćenje modnih trendova
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Nudimo poziciju na kojoj je svakom zaposlenom pružena mogućnost za stvaranje karijere u našoj kompaniji, promovišući poslovni i lični razvoj naših zaposlenih.

Ukoliko ste se prepoznali u ponuđenoj poziciji, a ponuđeno radno mesto Vam predstavlja lični izazov, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.