Mauricius d.o.o. Beograd

locationBeograd, Batajnički drum bb

Ekskluzivni distributer kozmetičkih brendova na teritoriji Srbije, sa sedištem u Beogradu raspisuje konkurs za radno mesto:

Merchandiser

Teritorija Beograd

Opis posla:

  • Obilazak i izlaganje robe u objektima ključnih kupaca (definisano hodogramom)
  • Poboljšavanje pozicija, kontrola cena i izloženosti proizvoda
  • Praćenje aktivnosti konkurencije
  • Saradnja sa pretpostavljenim komercijalistom ili supervizorom

 Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo minimum godinu dana na istim poslovima u kategoriji kozmetičkih proizvoda
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Komunikativnost, građenje dobrih međuljudskih odnosa
  • Potvrda da kandidat nije pod istragom kao ni krivično osuđivan

Biće razmatrane samo prijave kandidata koji ispunjavaju sve gore navedene uslove, a kontaktirani samo oni kandidati čije prijave uđu u uži izbor.