Auto line d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Auto line d.o.o. je firma koja se bavi prodajom i distribucijom auto delova i održavanjem i popravkom svih putničkih i lakih teretnih vozila.

Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Prodavac auto delova

2 izvršioca, Beograd

Za ovavljanje poslova u Auto servisu na prijemnom odelenju

Za obavljanje poslova u trgovini na prodaja autodelova

Opis posla:

  • Direktan kontakt sa kupcima
  • Prijem zahteva i realizacija istih
  • Definisanje kataloških brojeva auto delova koji se traže uz pomoć postojećih programa
  • Kvalitetna komunikacija sa strankama
  • Izrada, praćenje i odlaganje dokumentacije o toku robe

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo na prodaji auto delova
  • Poznavanje TecDoc programa i poželjno poznavanje bilo kog programa proizvođača vozila
  • Predviđeno uhodavanje i uvođenje u posao
  • Poželjno poznavanje rada na računaru
  • Potrebna dinamična i komunikativna osoba
  • Neophodno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.