Meridian Tech d.o.o.

locationBačka Topola, Bačka Topola

Meridian je svetska kompanija koja se bavi priređivanjem igara na sreću. U korak smo sa vremenom, te možemo da se pohvalimo da smo najinovativnija firma u regionu u ovoj oblasti. Brojimo preko 1000 zaposlenih i rastemo svakodnevno. Kao lideri na tržištu konstantno diktiramo pravac i razvoj ove industrije.

Potrebni su nam:

Operateri na uplatnom mestu

Beograd, Novi Sad, Prokuplje, Čačak, Bačka Topola

Opis posla:

  • Prijem, uplata i isplata dobitnih tiketa
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za uslove i način igranja
  • Rad na aparatima
  • Staranje o bezbednosti novčanih sredstava i opreme za rad na uplatnom mestu

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativna, lojalna, ljubazna i timski orijentisana osoba
  • Kandidat ne sme biti krivično gonjen ili osuđivan

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom  kolektivu
  • Šanse za konstantno napredovanje i usavršavanje
  • Rad na neodređeno vreme
  • Finansijsku stabilnost korporacije