Primus Group HRM d.o.o.

locationNovi Sad, Novi Sad

Internacionalna renomirana kompanija za potrebe svog klijenta traži kandidate za rad u call centru.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Customer Service Representative-nemački jezik

Mesto zaposlenja: Novi Sad

Opis posla:

  • Odgovaranje na zahteve korisnika putem telefona ili emaila, podrška klijentima
  • Primanje dolaznih poziva i mejlova
  • Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
  • Kontrola i praćenje primljenih korisničkih zahteva u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

  • Napredan nivo poznavanja nemačkog jezika
  • Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
  • Poznavanje engleskog jezika na srednjem nivou
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odlične interpersonalne i komunikacione veštine
  • Spremnost za rad po smenama

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
  • Bonuse na mesečnom nivou
  • Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje

Molimo Vas da Vaše radne biografije šaljete elektronskim putem u što kraćem roku jer je proces selekcije već otvoren.