Golf klub Beograd

locationBeograd, Ada Ciganlija 2

Golf klub „Beograd-GCB“ iz Beograda, Ada Ciganlija br. 2, raspisuje konkurs za poziciju:

RECEPCIONAR/KA

Beograd

Opis posla:

  • Konstantna komunikacija sa članovima kluba i redovnim posetiocima
  • Promovisanje programa kluba i vidova saradnje
  • Prodaja sportskih artikala na recepciji
  • Komunikacija sa trenerima, menadžmentom i računovodstvom kluba
  • Ažuriranje baze podataka i zveštavanje

Uslovi:

  • Viša stručna sprema turističke škole/viša poslovna škola
  • Obavezno znanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Poželjno znanje još jednog stranog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office – Word, Excel, Power Point)
  • Radno iskustvo na recepcijskim ili sličnim poslovima
  • Srdačna komunikacija i visok nivo lične i poslovne kulture

Nudimo:

  • Redovnu isplatu
  • Stalno zaposlenje
  • Stimulacije i mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom i prijatnom ambijentu
  • Okvirna plata: 35.000-45.000 RSD