Preduzeće Wetricom d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Građevinskoj firmi potreban je:

Vodoinstalater

Posao je terenski (cela Srbija) u zavisnosti od lokacije gradilišta

Opis posla:

  • Polaganje spoljnog vodovodnog i kanalizacionog cevovoda,
  • Spajanje instalacija,
  • Kontrola pritiska,
  • Izrada i montaža unutrašnje vodovodne i kanalizacione instalacije i sanitarija,
  • Montaža hidrantske mreže i opreme unutrašnje i vanjske,

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo
  • Smeštaj i hrana obezbeđeni
  • Obavezna prijava na osiguranje i lekarski pregled
  • Plata po dogovoru
  • Postavljanje hidrantskih unutrašnjih i vanjskih hidrantskih ormana,
  • Montaža hidranata, podzemnih, nadzemnih i unutrašnjih zidnih hidrantskih ormana

CV poslati elektronskim putem.

Kontakt telefon Kliknite za broj telefona