Birograf Comp d.o.o. Beograd

locationBeograd, Atanasija Pulje 22 - Zemun
Card image cap

Tražite perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja?

Želite da radite u firmi koja ceni dobre radnike i plaća kvalitetan rad?

Štamparija Birograf, želi da razvije visok stepen efikasnosti zaposlenih.

Sektor za trening, kreira program i odgovoran je za osmišljavanje programa edukacije.

Trening se zasniva na načelima rame uz rame i korak po korak, što znači da tokom treninga imate svog mentora, a znanje koje stičete usklađuje se sa potrebama radnog mesta za koje se pripremate.

Vaš trening počinje onog trenutka kada se zaposlite u kompaniji i traje sve dok ne prestanete da radite u njoj.

Svi zaposleni – od radnika do direktora kompanije – stalno se usavršavaju.

Kruna treninga su kursevi, posebno je razvijen program treninga radnika i menadžera.

Zbog povećanog obima proizvodnje firma BIROGRAF COMP d.o.o. iz Zemuna raspisuje sledeći konkurs za radno mesto:

MAGACIONER

-tri izvršioca-
Beograd

Opis posla:

  • Trebovanje repromaterijala
  • Uredno skladištenje repromaterijala
  • Kontrola dostavljene robe
  • Odvajanje robe po radnom nalogu
  • Pripremanje gotovog proizvoda za transport
  • Dostavljanje dokumentacije o primljenoj i izdatoj robi

Uslovi:

  • Završena srednja grafička škola, poželjno ali ne i obavezno
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:

  • Odgovoran, komunikativan, vredan, organizovan, pedantan, posvećen poslu, spreman za timski rad

Zaposlenima Nudimo:

  • Rad u prijatnom okruženju
  • Stalno zaposlenje
  • Redovna primanja zarade
  • Svaki zaposleni može da dobije mesečni bonus kao i bonus na osnovu svog godisnjeg izveštaja o radu
  • Izveštaj o radu može da bude osnova za perspektivu i mogućnost napredovanja

Vašu biografiju (CV) možete poslati elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u najuži izbor bice kontaktirani.