Min-Commerce d.o.o. Beograd

locationBeograd, Autoput Beograd-Novi Sad 294 a

MIN-COMMERCE je jedna od vodećih domaćih kompanija u prehrambenoj industriji sa više od dve decenije uspešne poslovne tradicije, sa akcentom na proizvodnji majoneza, kečapa i drugih proizvoda na bazi paradajza.

U moderno opremljenom proizvodnom i poslovnom prostoru u Zemunu, Autoput Beograd Novi Sad 294a, smeštena je proizvodnja i prateća administracija.

Zbog povecanog obima proizvodnje, potrebne su nam, ozbiljne, odgovorne osobe za posao:

MAJSTOR MAŠINSKOG ODRŽAVANJA

Zemun (Beograd)

Opis posla:

  • Pregled i održavanje sve opreme, mašina i uređaja u skladu sa zahtevima proizvođača
  • Preventivni pregledi i popravka mašina i opreme
  • Čišćenje mašina i delova mašina u sklopu preventivnog održavanja
  • Popunjavanje interne dokumentacije u vezi održavanja
  • Po potrebi rad u neposrednoj proizvodnji

Uslovi:

  • III ili IV SSS
  • Spremnost za rad u tri smene
  • Visok stepen organizovanosti i sistematičnosti u radu
  • Orijentacija ka rezultatima i rešavanju problema
  • Posvećenost i odgovornost u radu

Nudimo Vam:

  • Obuku za sticanje novih veština i znanja
  • Atmosferu i okruženje koji promovišu timski duh i dobre odnose među kolegama
  • Nova iskustva i redovna primanja

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, molimo Vas da biografiju sa fotografijom dostave elektronskim putem.

Rok za prijavu 27.06.2019.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.
Sve informacije će se tretirati sa krajnjom poverljivošću u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.